Kvalitní dům

   spokojený život

 

 


 

 Vyberte si zděný dům, nebo dřevostavbu...

     

Řízená realizace

Projektanti z portálu WWW.PROJEKTYDOMU.CZ byli investory donuceni k realizování prvních pasivních domů formou řízené realizace. Investoři se nechtěli handrkovat se stavebními firmami a odmítali předražené ceny realizací pasivních domů od stavebních firem. My jsme navrhli investorům bezpečný model i z hlediska financování a investoři byli rádi, že ve stejně pohodové atmosféře jako probíhal projekt, si užijí i stavbu domu.

Projektant dohlíží na průběh stavby

Rozšíření služeb o řízenou realizaci našimi projektanty a sestavení kompaktního týmu osvědčených a proškolených řemeslníků, nebylo díky naší dlouhé praxi až takový problém. Princip naší řízené realizace čerpá i z německého modelu, kdy je na stavbě jakéhokoliv objektu mnohem více zainteresován projektant, který pomáhá předcházet chybám na stavbě. V rámci řízené realizace je projektant na stavbě 2-3x týdně.
Stavbu monitoruje kamera, ke které má přístup projektant i investor. Nic nechceme skrývat, chceme, aby domy pro naše zákazníky byly postaveny stejně kvalitně jako pro nás samé.

Od projektu k realizaci s pravými odborníky

Jedině řízenou realizací lze dle našeho názoru realizovat kvalitní stavbu. Můžeme Vám zajistit i prohlídky námi realizovaných staveb včetně seznámení s investory. V současnosti jsme model řízené realizace stále vylepšujeme a nyní funguje pod firmou RealizaceDomů s.r.o.. Nabídku jsme rozšířili i o  typové projekty dřevostaveb. Spolupracujeme se řemeslníky, které známe, nehledáme nikoho v místě stavby, a to i za cenu zvýšených nákladů na stavbu děláme pouze se řemeslníky, které jsme si vyzkoušeli a vyškolili.
Bohužel v Čechách nemůže nikdy stačit dozor 1x týdně. Všechny firmy všemu rozumí, všude byly a od nikoho nic vysvětlovat nepotřebují a stavby pasivních domů vždy násobí nesmyslnými koeficienty.


PartneřiLogo CPD Logo Nilan Logo CPD Logo Kalksandstein