Kvalitní dům

   spokojený život

 

 


 

 Vyberte si zděný dům, nebo dřevostavbu...

     

 

 

Подробнее на сайте: http://python-3.ru
http://pro-java.ruhttp://live-code.ruhttp://hardcomputer.ruhttp://gromder.net
http://pythonlearn.ruhttp://collect-computer.ru http://computermonster.ruhttps://themes-wp.orghttp://run-pc.ru
https://python-scripts.com
http://build-biz.ruhttp://collect-pc.ru http://hightechcomp.ru
http://codingway.ru

Difúzně otevřená konstrukce

Jedná se o skladbu konstrukce, která umožňuje prostup vodních par skrz celou skladbu pláště. Takové skladby konstrukcí zaručují díky správně navrženým vrstvám použitých certifikovaných materiálů správnou difúzitu při udržení požadovaného tepelného prostupu tepla. V difúzně otevřených konstrukcích se nepoužívají parozábrany (nahrazeny parobrzdou) a jako zateplovací systém z vnější strany jsou používané dřevovláknité izolační desky na bázi dřeva společně s certifikovaným omítkovým systémem.

Další možností řešení vnější vrstvy konstrukce je řešení provětrávané fasády s dřevěným obkladem. Stavba tak díky takto navržené skladbě konstrukce její správné montáži může „dýchat“ a přitom si zachovává vysokou tepelnou izolaci.

Stavba difúzně otevřených konstrukcí, vyžaduje absolutní stavebně technologickou kázeň. Tím je zaručena kvalita provedení stavby v maximální míře.
 
Výhody difúzně otevřených konstrukcí:
  • Putující vlhkost v konstrukci nevyhovuje plísním, houbám a různým mikroorganismům a zlepšuje tak kvalitu vnitřního ovzduší v dřevostavbách.
  • Pokud v některém místě konstrukce voda zkondenzuje, má možnost se vypařit.
Nevýhody difúzně otevřených konstrukcí:
  • Tento typ skladby konstrukce musí být velmi pečlivě navržen.
  • Difúzně otevřené konstrukční systémy jsou finančně náročnější s ohledem na použité materiály než difúzně uzavřená konstrukce

Partneři Logo Nilan Logo CPD Logo Kalksandstein