Kvalitní dům

   spokojený život

 

 


 

 Vyberte si zděný dům, nebo dřevostavbu...

     

 

 

Подробнее на сайте: http://build-biz.ruhttp://pythonlearn.ru http://gromder.nethttp://codingway.ruhttp://collect-pc.ruhttps://themes-wp.org http://hightechcomp.ru
http://computermonster.ruhttp://live-code.ru http://python-3.ru
http://run-pc.ru http://hardcomputer.ruhttp://collect-computer.ruhttp://pro-java.ruhttps://python-scripts.com

Služby

Bez starostí s námi projdete od projektu přes realizaci po kolaudaci. Náš tým zkušených specialistů je Vám plně k dispozici!
 

Řízená realizace

Naší hlavní činností je výstavba nízkoenergetických a pasivních domů v provedení zděné stavby i dřevostavby. Během této řízené realizace zajišťuje stavbu projektant s kompaktním týmem osvědčených a proškolených řemeslníků.

Dále Vám můžeme nabídnou realizaci našich typových dřevostaveb tak i individuálních projektů. Pokud máte vlastní projekt, jsme schopni Vám připravit cenovou nabídku na stavbu domu. Zajišťujeme kompletní výstavbu domu od výkopů po osazení zařizovacích předmětů.
Realizujeme i úpravy terénu včetně řešení přípojek inženýrských sítí. Není problém společně konzultovat vestavěný nábytek nebo kuchyňskou linku.


1. Pasivní a nízkoenergetické domy

Jako naši doménu lze označit stavbu pasivních a nízkoenergetických domů. V rámci naší projekční a realizační činnosti postupujeme dle odborných technologií, aby byla zajištěna maximální energetická úspora domu.

2. Variabilita a realizace individuálních představ

Návrh Vašeho rodinného domu odborně zpracuje zkušený a kreativní architekt, který při své práci bude vycházet z Vašich představ a požadavků. Každá stavba se tak stává originálem.

3. Široká škála typových projektů

Nabízíme typové projekty a nepřeberné množství jejich variant. Typové projekty rodinných domů se vždy snažíme přizpůsobit zákazníkovi na míru.

4. Garantovaná cena

Cena domu ve smlouvě je vždy konečná, nehrozí žádné vícenáklady a tím prodražování stavby.

5. Certifikovaný stavební systém

Konstrukční systémy splňují platné normy. Veškeré použité materiály splňují také normy na zdravotní nezávadnost.

6. Stavební povolení rychle a bez starostí

Pro naše klienty jsme schopni zajistit vydání stavebního povolení v časovém horizontu pěti týdnů až 4 měsíců, vždy záleží na lokalitě a vstřícnosti stavebního úřadu. S vyřizováním stavebního povolení tak ušetříte nejen čas, ale i náklady.

7. Zajištění veškerých potřebných průzkumů

Můžeme Vám nabídnout zajištění zpracování radonového měření, služby geologa či hydrogeologa a služby geodeta.

8. Zajištění dotací v programu Nová Zelená Úsporám

Máme 100% úspěšnost získání dotací z programu Zelená úsporám v kategorii novostaveb - pasivních domů. Pro obce jsme schopni připravit a přizpůsobit jednotlivé projekty namíru konkrétním dotačním výzvám.

 


Partneři Logo Nilan Logo CPD Logo Kalksandstein